(дзвінки на 0-800 безкоштовні по Україні)

Сервісний центр


Запчастини


Інтернет-магазин

Бытовая и промышленная техника NORD. Официальный сайт и интернет-магазин NORD.UA

Останні новини
Акція "Безкоштовна доставка". Кращі умови на останні 6 днів!

Акція "Безкоштовна доставка". Кращі умови на останні 6 днів!

Поспішайте! До кінця акції залишилося 6 днів! З сьогоднішнього дня і до кінця акції відправка замовлень здійснюється БЕЗКОШТОВНО будь-яким перевізником ( "Нова пошта", "Делівері", "Міст-Експрес"). Тіл ..

Вся статтяclock 25.09.2017
NORD B 185 NF (W/s): гібридні технології – найкраще зберігання!

NORD B 185 NF (W/s): гібридні технології – найкраще зберігання!

Новий двокамерний холодильник NORD B 185 NF (W/S) створить ідеальні умови для зберігання продуктів. У ньому застосовується комбінована система охолоджування і заморожування холодильника - Optimal Fros ..

Вся статтяclock 11.09.2017
  • Загрузить каталогКаталог 2017Завантажте та переглядайте оф-лайн каталог холодильників нового модельного ряду "Холодна свіжість"
  • ЗапчастиниЗапчастиниУ цьому розділі ви можете зв`язатися з кваліфікованим фахівцем з питань придбання запасних частин та аксесуарів
  • 50 years anniversaryСтворюючи холодУ нас за плечима 50 років натхненної роботи. Використовуючи і далі накопичений досвід компанія працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду
  • ПІДТРИМКАГАРЯЧА ЛІНІЯЦентр підтримки споживачів NORD надає найповнішу інформацію по всіх питаннях, що поступають, про продукцію, умовам експлуатації і обслуговування, можливості покупки.
Like us on Facebook