(дзвінки на 0-800 безкоштовні по Україні)

Сервісний центр


Запчастини


Інтернет-магазин

Про компанію NORD

Компанія NORD — найбільший в Східній Європі виробник крупнопобутової техніки і торгівельного устаткування, з власною науково-конструкторською базою і сучасним виробництвом повного циклу, яке оснащене новітніми технологіями і сучасним устаткуванням: Cannon, Gallileo, Lachenmeir.

Компанія NORD пропонує своїм покупцям великий асортимент якісної побутової техніки і техніки для бізнесу, а саме - холодильники, пральні машини, газові, електричні і комбіновані плити, кондиціонери побутові і промислові, пилососи, праски, водонагрівачі, торгівельне устаткування, молокоохолоджувачі і компресори.

Продукція компанії експортується в країни Європи (Німеччина, Франція), СНД і Азії (об'єм експорту - 70%).

Компанія NORD застосовує високі стандарти якості, що підтверджене сертифікатом якості Європейського союзу ISO 9001:2008 і міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen. У виробництві застосовується лише екологічно чисті матеріали, безпечні для природи і людини. Вони відповідають найвищим екологічним нормам, вимогам директив Європейського Союза ROHS і REACH. Холодильні прилади мають низьке енергоспоживання, згідно із стандартом EN 153, і відносяться до класу енергоспоживання А+

Окрім виробництва, компанія активно займається розвитком соціальної сфери в своєму регіоні, вносячи вклад до розвитку медицини, освіти, спорту, культури, так і в компанії (піонерські табори, бази відпочинку, спорткомплекси, льодові майданчики).

Використовуючи і далі накопичений досвід компанія працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду»…

Like us on Facebook