(дзвінки на 0-800 безкоштовні по Україні)

Сервісний центр


Запчастини


Інтернет-магазин

50 років створюючи холод

50 РОКІВ СТВОРЮЮЧИ ХОЛОД

Історія компанії починається з 1963 року. Саме цього року з конвеєра зійшов перший холодильник, випущений в Україні. Проектна потужність заводу на момент запуску складала 71 тис. одиниць в рік.

У період з 1975 по 2002 рр. були проведені три реконструкції заводу. І на сьогоднішній день потужність заводу холодильників збільшена в 15 разів до 1 мільйона приладів в рік, освоєно виробництво нових моделей кухонних плит і торгівельного холодильного устаткування, відкриті підприємства по виробництву основних деталей холодильника, організовані торгуючі і сервісні центри. З 1992 року налагоджено виробництво кухонних плит Норд.

У 2002 році у виробництві холодильних приладів компанія перейшла на екологічно чистий хладагент R600a (ізобутан),який не руйнує озоновий шар землі і безпечний для екології. NORD першим із заводів СНД почав вживання ізобутана. Такий перехід був викликаний великим обсягом випуску холодильників для країн Європи (Німеччині, Франції, Бельгії), в яких заборонено використання озоноруйнуючих речовин.

У 2003 р. - побудований і введений в експлуатацію завод компресорів. АТ «Норд» спільно з італійською фірмою BONO розробило і запустило у виробництво принципово новий компресор.

У 2003 році компанія прошла сертифікацію системи якості згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9000. На сьогоднішній день система якості відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

З 2008 у виробництво впроваджена система «Метод виробництва Норд» (на базі всесвітньо відомої методики Toйота – «кайдзен». Головний пріоритет системи - ЯКІСТЬ і бережливе виробництво).

У 2013 році в рамках 50-ти літнього ювілею компанії NORD випущена лімітована серія ретро-холодильників ТМ «Донбас». Холодильники випущені сьогодні відрізняються сучасними технологіями виробництва, низьким енергоспоживанням, ергономічним пристроєм, зарубіжними комплектуючими, але в теж час вони не втратили тієї родзинки минулих років.

Використовуючи і далі накопичений досвід компанія працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду».

Like us on Facebook