×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися

(дзвінки на 0-800 безкоштовні по Україні)

Сервісний центр


Запчастини


Інтернет-магазин

Новини
Прес-центр

06.03.2017 Корпоративні новини

NORD переніс виробництво холодильників до Китаю

На протязі вже більше 50-років NORD® випускався на потужностях Донецького заводу холодильників в Україні. За цей період холодильники ТМ NORD зарекомендували себе, як якісні і економічні, доступні і ергономічні, вони до сих пір надійно служать в кожній родині. З часу консервації заводу в 2014 р, в перебігу останніх 2-х років ми проаналізували десятки провідних світових виробничих майданчиків в пошуках найкращого високотехнологічного виробництва холодильників. Намагаючись зберегти і перенести накопичений досвід в конструкторських розробках, а також з огляду на практику більшості європейських і світових торговий марок (Siemens, Whirlpool, Samsung) було прийнято рішення, зупинити свій вибір на китайській виробничому майданчику світового лідера компанії Midea.

Заснована в 1968 році, компанія Midea є сучасною багатопрофільною корпорацією, яка спеціалізується на виробництві побутової техніки. Midea є одним з найбільших виробників і експортерів побутової техніки в Китаї. Сьогодні група Midea налічує 130,000 співробітників, серед яких кваліфіковані інженери, експерти дослідницьких інститутів і лабораторій, фахівці іноземних виробничих компаній. У 2013 році обсяг продажів компанії Midea досяг 18,7 мільярдів доларів США, обсяг експорту склав 7.2 мільярдів доларів США.

Новий асортимент холодильників і морозильників ТМ NORD зможе повністю задовольнити всі запити покупців - оптимальні габарити з різною кількістю відділень, системи заморожування Full No Frost і охолодження крапельного типу, колірні рішення, додаткові корисні опції, до того ж вони дуже економні в енергоспоживанні.

Зустрічайте цієї весни, нові моделі ТМ NORD в магазинах Вашого міста!

Всі новини