×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися

(дзвінки на 0-800 безкоштовні по Україні)

Сервісний центр


Запчастини


Інтернет-магазин

Новини
Прес-центр

24.04.2017 Корпоративні новини

NORD повідомляє про старт продажів нового модельного ряду холодильників на території України

NORD® повідомляє про старт продажів нового модельного ряду холодильників «Cold freshness» на території України. Уже з 24 квітня всі бажаючі можуть придбати новітні моделі холодильників 2017 року на сайті nord.ua, а протягом тижня в магазинах партнерів.

Cold freshness (Холодна свіжість) - це новий етап в історії розвитку NORD®. Бренд NORD радий запропонувати українському ринку дійсно кращі розробки в холодильній техніці. Холодильники не тільки виділяються новим цікавим дизайном, відзначеним різними нагородами на престижних виставках, а й наявністю великої кількості корисних опцій, технологічних рішень, високою якістю збірки. До того ж завдяки новому більш ефективному виробництву вдалося зробити дуже привабливу ціну.

Нова лінійка NORD Cold freshness представлена ​​21 модель об'ємом зберігання від 46 до 350 л, висотою від 49 до 190 см., Білосніжно-білим або сріблястим кольором. Вони створені з урахуванням різноманітності споживчих переваг у виборі системи охолодження - Total No Frost, класичний «крапельний тип», а також комбінований Optimal Frost Free для найкращого зберігання продуктів. У холодильних приладах лінійки здійснюється електронне управління, що дозволяє більш точно підтримувати задану температуру в камерах і підвищувати економічність оптимізуючи процес роботи. Досить просто задати потрібний температурний режим на стильному зовнішньому або внутрішньому LED-дисплеї, при необхідності можна використовувати функцію «Швидкого охолодження» під час вечірки. Ще можна виділити корисні опції холодильників з роздільним керуванням температури камер, контролем вологості в ящику для овочів і фруктів, системою Multi air flow і наявністю диспенсера для води. Холодильники NORD Cold freshness оснащені внутрішнім світлодіодним High LED підсвічуванням, який яскраво висвітлює внутрішній простір камер. Нові моделі стали ще економічніше попередніх на 20%, відносяться до класу енергоспоживання А + (є моделі А ++). Звичайно ж все новинки адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, а також до жорстких кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С.

У березні 2017 року холодильники NORD Cold freshness пройшли всі перевірки за якістю і успішно отримали Декларацію про відповідність технічним регламентам України. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

З 24 квітня NORD® вже пропонує ринку 5 моделей холодильників - NORD B 185 NFD W, NORD B 219 NF W, NORD T 275, NORD M 403, NORD M 65, морозильну камеру NORD F 155 і два морозильних скрині - NORD F 250 і NORD F 300. Ціни на холодильники для споживачів починаються від 2495 грн.

 

Всі новини