×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися

(дзвінки на 0-800 безкоштовні по Україні)

Сервісний центр


Запчастини


Інтернет-магазин

Доставка

Cпособи доставки

Доставка в будь-яке місто України

Доставка здійснюється в будь-яке місто України кур'єрськими службами «Міст-Експрес», «Нова пошта».

Шановні клієнти, доставка товарів у всі населені пункти АР Крим не здійснюється!

Для економії ваших коштів при виборі способу доставки проводиться автоматичний розрахунок мінімальної вартості доставки, і пропонуються найвигідніші умови.

    Примітка:
  • Розрахунок вартості адресної доставки виконується з урахуванням доставки до під'їзду.
  • Підйом на поверх оплачується додатково. Здійснюється лише компанією «Нова пошта». Вартість підйому незалежно від поверху 75 грн.

Терміни доставки – від 2-х робочих днів з моменту оплати за товар в залежності від регіону. Як тільки Ваше замовлення буде відправлено з нашого складу, Ви отримаєте смс-повідомлення з номером декларації і зможете самостійно відстежити його статус на сайті кур'єрської служби.

При відправці Ваше замовлення страхується на повну вартість, а страховий відсоток включається в ціну доставки. Ви можете бути впевнені в збереженні замовлення при транспортуванні, адже при пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

При отриманні замовлення переконайтеся, що кур'єр видав Вам видаткову накладну. Без неї ви не зможете отримати гарантійне обслуговування.

Також рекомендуємо здійснювати перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і за наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від представників служби доставки оформити акт! Даний документ дозволить вирішити виниклі незручності в самі найкоротші терміни.

Самовивіз склад NORD в г. Макаров

Склад розташований за адресою м. Макаров, вул. Ватутіна, 65. Час роботи: Пн-Пт з 08:00 до 17:00, субота та неділя вихідні.


Переглянути склад NORD Макаров на карті більшого розміру