×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Новини
Прес-центр

13.10.2017 Корпоративні новини

NORD повідомляє про старт продажів нового модельного ряду морозильних скринь INTER

Бренд «INTER» представляє українському ринку 6 нових моделей морозильних скринь: L 60L 100, L 150L 200L 250 и L 300.

Зовнішнє виконання скринь виконано в білому кольорі. На передній частині корпусу встановлена панель управління з механічним регулятором на 6 температурних режимів і світлові індикатори (Power, Run, Alarm). Зверху - глухі металеві двері, мають зручний регульований кут відкривання від 45 до 75%. Залежно від моделі, на двері встановлена ​​накладна або інтегрована ручка, вбудований замок - на всіх. Для зручності переміщення по підлозі скрині можуть бути оснащені додатковими роликами.

Морозильне відділення виконано в традиційному сріблястому кольорі. Корисний об'єм від 60 до 300 л. Може бути додатково оснащений 1 або 2 металевими кошиками.

У конструкції морозильних скринь INTER застосовані нові інноваційні рішення «SPEED-Freezing», що дозволило значно підвищити ефективність охолодження, корисну площу для зберігання, а також зменшити споживання електроенергії.

Морозильні ларі INTER відносяться до класу енергоспоживання А +, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

INTER застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено стабільною роботою протягом 20 років, розширенням географії продажів на територію Європи і Азії, різними дипломами, нагородами та призами з виставок. Продукція INTER отримала сертифікати якості ЄС ISO 9001: 2008, міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, а також сертифікати відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС).

Продукція бренду «INTER» має гарантію 2 роки.

Придбати нові моделі морозильних скринь INTER и NORD можна на сайті nord.ua і в магазинах партнерів. Ціни стартують від 3999 грн.

Всі новини