×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися

Холодильні шафи

Пропонуємо Вам широкі можливості для кращої презентації і зберігання товару! Устаткування INTER - ваш надійний помічник в успішному бізнесі!

Фильтр

Холодильні шафи

Сортування

Холодильні шафи INTER для комерційного використання

Оптимальне рішення для бізнесу

Напої, м'ясо, кондитерські вироби, молоко, напівфабрикати, овочі і фрукти потребують особливих умов зберігання. Продумана система охолодження дозволяє зберегти їх смакові якості, вітамінно-мінеральний склад і свіжий зовнішній вигляд. Ось чому жодна торговельна організація і підприємство громадського харчування не обходиться без спеціального холодильного обладнання - зручних і сучасних холодильних шаф. Багато з них виконують функцію вітрини і рекламного стенду.

Що являє собою холодильна шафа

Конструкція

Зовнішній вид холодильної шафи залежить від моделі, але в цілому всі пристрої мають один принцип відкривання за аналогією з шафою або розсувними дверима-купе. Кількість дверей залежить від обсягу шафи. Наприклад, для компактних приладів достатньо однієї двері.

Для огляду вмісту двері роблять скляними, а середньотемпературні і низькотемпературні прилади оснащуються суцільними дверима для поліпшення теплоізоляційних властивостей. Внутрішнє оснащення шафи – це зручні полиці для банок, пляшок, коробок і т.д., кріплення для цінників, джерела освітлення.

Технічні характеристики

Для стандартної холодильної шафи характерна наявність електронної системи управління. Температура навколишнього середовища, на яку розрахована техніка, може досягати +40°C, тому обладнання може бути встановлено на відкритих майданчиках. Обсяг, габаритні розміри, витрати електроенергії та інші показники варіюються. Кожен покупець вибирає шафу в залежності від своїх потреб.

Спеціальна пропозиція від NORD

Компанія NORD займається виробництвом холодильного обладнання INTER. В наявності великий вибір шаф для магазинів, супермаркетів, кафе, розважальних закладів та об'єктів вуличної торгівлі. Всілякі розміри і конструкції, різний температурний режим, оригінальний дизайн – наша продукція задовольнить будь-які запити. Також ми працюємо за спеціальним замовленням: виготовляємо прилади по індивідуальному дизайну, встановлюємо механічний замок, забезпечуємо надійний антивандальний захист.

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.