×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися

50 років створюючи холод

Ювілей, який відзначає в 2013 році завод «NORD», подія особлива: знаменна і важлива. З 50 років існування 26 я був його директором. Велика частина мого життя пов'язана з цим підприємством, його відродженням з криз, його реконструкціями, його підйомом і розвитком, а також падінням виробництва.

Загальними зусиллями — директора і робітника, акціонера і технолога, фінансиста і механіка — ми зуміли зробити NORD одним з кращих, найбільших підприємств в країні. Тому я хочу висловити глибоку вдячність всім, хто додав свою лепту в нашу спільну справу, всім працівникам підприємства, особливо ветеранам - за самовіддану працю, стійкість перед труднощами, віру в перспективне майбутнє.

Ми дійсно можемо гордитися нашим заводом - сучаснішим, високомеханізованим виробництвом, продукція якого постійно модернізується і удосконалюється.

NORD - єдиний вітчизняний виробник, який залишився на українському ринку холодильних приладів і став не лише вітчизняним, а і міжнародним брендом, експорт продукції якого в ближнє і далеке зарубіжжя складає до 80% загальних продажів.

І зупинятися на досягнутому ми не збираємося. Основне правило нашої роботи — постійний розвиток. Розвиток, що випереджає ринок. Вже сьогодні ми працюємо над тим, що завтра вимагатиме ринок і споживач.

Головними стратегічними завданнями ми вважаємо створення нових поколінь домашніх приладів з інноваційним дизайном і постійне впровадження новітніх технологій, що дозволяють досягати високих стандартів якості, економічності і конкурентоспроможності. При цьому ми принципово продовжуємо роботу, направлену на забезпечення доступності нашої побутової техніки для покупця.

Наші цілі амбітні, але ми упевнені в своїх можливостях.

«ЧАС IДЕ. NORD ПРАЦЮЄ» - доведено нашою півстолітньою історією.

Валентин Іванович ЛАНДИК,
Герой України,
почесний президент Групи підприємств «НОРД»