×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Доставка

Cпособи доставки

Кур'єрська доставка в будь-яке місто України

Доставка здійснюється в будь-яке місто України, за винятком території проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької і Луганської областей.

Кур'єрські служби «Міст-експрес», «Нова пошта», «Делівері».

Для економії ваших коштів, при виборі способу доставки проводиться автоматичний розрахунок мінімальної вартості по всіх перевізниках, і пропонуються найвигідніші умови доставки на склад перевізника або за вказаною адресою.

    Примітки:
  • Розрахунок вартості адресної доставки виконується з врахуванням доставки до під'їзду/входу в будівлю.
  • Підйом на поверх оплачується додатково. Здійснюється лише компанією «Нова пошта». Вартість замету/підйому на 1-й поверх - 100 грн., за кожен додатковий поверх - 100 грн. За наявності працюючого ліфта вартість підйому 200 грн. незалежно від поверху.

Терміни доставки – від 2-х робочих днів з моменту оплати за товар в залежності від регіону. Як тільки Ваше замовлення буде відправлено з нашого складу, Ви отримаєте смс-повідомлення з номером декларації і зможете самостійно відстежити його статус на сайті кур'єрської служби.

При відправці Ваше замовлення страхується на повну вартість, а страховий відсоток включається в ціну доставки. Ви можете бути впевнені в збереженні замовлення при транспортуванні, адже при пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

При отриманні замовлення переконайтеся, що кур'єр видав Вам видаткову накладну. Без неї ви не зможете отримати гарантійне обслуговування.

Також рекомендуємо здійснювати перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і за наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від представників служби доставки оформити акт! Даний документ дозволить вирішити виниклі незручності в самі найкоротші терміни.

Адресна доставка NORD по Києву

Доставка здійснюється безкоштовно службою доставки NORD по Києву, Софіївський і Петропавловський Борщаговці, Вишневому, Макаріву до під'їзду/входу в будівлю. Мінімальне замовлення від 3000 грн. Вартість доставки замовлень до 3000 грн. складає 49 грн.

Підйом на поверх здійснюється за домовленістю і оплачується додатково. Вартість замету/підйому на 1-й поверх - 100 грн., за кожен додатковий поверх - 100 грн. За наявності працюючого ліфта вартість підйому 200 грн. незалежно від поверху.

Самовивіз склад NORD в г. Макаров

Склад розташований за адресою м. Макаров, вул. Ватутіна, 65. Час роботи: Пн-Пт з 08:00 до 17:00, субота та неділя вихідні.