×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Про компанію NORD

NORD - найбільший у Східній Європі виробник крупно побутової техніки та торгового обладнання, з власної наукової-конструкторської базою і сучасним виробництвом.

ТМ NORD пропонує своїм покупцям великий асортимент якісної побутової техніки та техніки для бізнесу, а саме - холодильники, морозильні камери, газові, електричні та комбіновані плити, кондиціонери, пилососи, праски, водонагрівачі, мікрохвильові печі, торгове обладнання.

ТМ NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості Європейського союзу ISO 9001: 2008, міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen, різними дипломами, нагородами та призами. У виробництві застосовується тільки екологічно чисті матеріали, безпечні для природи і людини. Вони відповідають найвищим екологічним нормам, вимогам директив Європейського Союзу RoHS і REACH. Техніка ТМ NORD експортується в країни Європи і Азії.

ТМ NORD активно займається розвитком соціальної сфери в Україні, роблячи внесок у розвиток медицини, освіти, спорту, культури, створюючи бази відпочинку, спортивні комплекси, льодові і дитячі майданчики.

Використовуючи і далі накопичений досвід ТМ NORD працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду» ...