×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Про компанію

NORD - найбільший у Східній Європі виробник крупно побутової техніки та торгового обладнання, з власної наукової-конструкторської базою і сучасним виробництвом.

ТМ NORD пропонує своїм покупцям великий асортимент якісної побутової техніки та техніки для бізнесу, а саме - холодильники, морозильні камери, газові, електричні та комбіновані плити, кондиціонери, пилососи, праски, водонагрівачі, мікрохвильові печі, торгове обладнання.

ТМ NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості Європейського союзу ISO 9001: 2008, міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen, різними дипломами, нагородами та призами. У виробництві застосовується тільки екологічно чисті матеріали, безпечні для природи і людини. Вони відповідають найвищим екологічним нормам, вимогам директив Європейського Союзу RoHS і REACH. Техніка ТМ NORD експортується в країни Європи і Азії.

ТМ NORD активно займається розвитком соціальної сфери в Україні, роблячи внесок у розвиток медицини, освіти, спорту, культури, створюючи бази відпочинку, спортивні комплекси, льодові і дитячі майданчики.

Використовуючи і далі накопичений досвід ТМ NORD працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду» ...

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.