×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися

Гарантійні зобов`язання

Виробник забезпечує свою продукцію фірмовою гарантією. Під час обслуговування Вам необхідно буде показати заповнений гарантійний талон і квитанцію про покупку.

Продукція Термін гарантії
Холодильники NORD 24 місяців
Морозильні камери NORD 24 місяців
Морозильні скрині NORD 24 місяців
Холодильні шафи INTER 12 місяців
Морозильні скрині INTER 24 місяці
Компресори 12 місяців
Аксесуари 14 днів

Терміни гарантії вказані на продукцію, що реалізовується на території України і в інших країнах можуть бути відмінними. Протягом цього часу можна отримати безкоштовне гарантійне обслуговування більш ніж в 50 сервісних центрах розташованих на всій території України.

Прийом заявок здійснює тільки за номером Інформаційної лінії: 0 800 505 204 (безкоштовні дзвінки з усіх номерів фіксованих і мобільних мереж операторів зв'язку України). Лінії працюють з понеділка по п'ятницю (субота, неділя - вихідний день) з 09:00 до 18:00.

Співробітники лінії направлять Вашу заявку в найближчий сервісний центр і проконтролюють її якісне і швидке виконання.

Шановні споживачі, просимо Вас звернути увагу, що NORD тимчасово не здійснює свої повноваження на тимчасово окупованій території та на території проведення Операції об'єднаних сил

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.