×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися

Про компанію

NORD - українська компанія, виробник крупнопобутової техніки та торгового холодильного обладнання. Заснована в 1963 році. Володіє власною науковою-конструкторською базою.

NORD пропонує своїм покупцям великий асортимент якісної побутової техніки - холодильники, морозильні камери, газові, електричні та комбіновані плити, кондиціонери, пилососи, праски, водонагрівачі, мікрохвильові печі, торгове холодильне обладнання.

NORD випускає свою продукцію на передових виробничих майданчиках. Застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості Європейського союзу ISO 9001: 2015, міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen, різними дипломами, нагородами та призами. У виробництві застосовується тільки екологічно чисті матеріали, безпечні для природи і людини. Вони відповідають найвищим екологічним нормам, вимогам директив Європейського Союзу RoHS і REACH. Техніка NORD експортується в країни Європи і Азії.

NORD активно займається розвитком соціальної сфери в Україні, роблячи внесок у розвиток медицини, освіти, спорту і культури.

У нас за плечима 57 років натхненної праці. Використовуючи і далі накопичений досвід NORD працює над новими продуктами продовжуючи історію «Створення холоду» ...

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.