×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися

Повернення або обмін товару

В інтернет-магазині NORD обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, здійснюється при дотриманні наступних умов:

Повернення або обмін товару неналежної якості проводиться за умови наявності істотного недоліку, підтвердженого актом (довідкою) авторизованого або власного сервісного центру NORD.

Істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від покупця причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак: він не може бути усунутий; його усунення потребує понад чотирнадцять днів; робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

Повернення товару неналежної якості або його обмін здійснюється за наявності такого переліку:

Для повернення товару потрібно надіслати нам повідомлення на електронну скриньку shop@nord.ua або заповнити форму нижче. Отримайте підтвердження від представника компанії та надішліть товар на склад компанії. Оплата доставки товару відповідної якості - за рахунок відправника.

Грошові кошти повертаються банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем. Повернення грошових коштів займає в середньому до 2 робочих днів після отримання повернутого товару на склад.

УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.