×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися

Правила використання сайту

Увага! Перед використанням сайту, будь ласка, уважно ознайомтеся з Правилами використання сайту, викладеними нижче.

Використовуючи даний сайт далі Ви підтверджуєте, що ознайомилися і згодні із справжніми Правилами. В разі незгоди з цими правилами, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинене.

Вся інформація, що зберігається і публікується на даному сайті, є власністю компанії ПАТ «Норд» (далі:\"Компанія\").

Компанія дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали, розміщені на даному сайті виключно для особистого некомерційного використання. Також дозволяється використання прес-релізів і інших документів, які відносяться до загальнодоступних, з вказівкою джерела інформації.

Забороняється яким би то не було чином без згоди Компанії: відтворення, відображення і поширення матеріалів, розміщених на справжньому сайті. Відтворення, відображення і поширення матеріалів, розміщених на справжньому сайті можливо лише з письмового дозволу Компанії.

Розміщені на даному сайті матеріали захищені авторським і іншими правами, і будь-яке несанкціоноване використання будь-яких матеріалів з даного сайту може бути порушенням українського і міжнародного законодавства.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. В разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтесь повідомити нас про це.

Компанія не гарантує точності і повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на Сайті. Компанія у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті, а також в згадані в них продукти і ціни. В разі устарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті Компанія не зобов'язався оновлювати їх.

ПАТ «Норд», його партнери та інші особи, що згадуються на даному сайті, ні за яких умов не несуть відповідальності за які б то не було збитки (у тому числі: упущений прибуток, збиток від втрати даних або перерв в роботі, неточній інформації про продукцію), які виникли в результаті використання даного сайту, будь-якого сайту, заслання на який містить даний сайт, матеріалів або інформації, що міститься на кожному або на всіх перерахованих сайтах.

Якщо використання матеріалів або інформації, розміщеної на даному сайті, привело до необхідності відшкодування збитків третім особам, несення інших витрат, ви берете на себе відповідальність по відшкодуванню всіх витрат, що виникають в зв'язку з цим, і збитків.

Компанія не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту — обліковому запису на сайті (втрату логіна, пароля, іншої інформації)

Компанія не контролює сайти третіх осіб, на яких даються заслання на даному сайті, і не несе відповідальність за них і за їх вміст, так само як і за всі можливі наслідки відвідин сайтів цих осіб. Заслання на інші сайти на справжньому сайті не є рекомендацією або рекламою цих сайтів, так само як і інформації, програмних і інших продуктів або матеріалів, розміщених на них. Весь ризик, пов'язаний з відвідинами сайтів третіх осіб, цілком покладається на Вас.

Дані Правила повинні тлумачитися і дотримуватися відповідно до законодавства України і застосовного міжнародного законодавства.

Компанія має право передивляти справжні Правила у будь-який момент шляхом оновлення даної сторінки. Не ознайомлення з уточненою версією Правил і змінами в зобов'язаннях, що містяться в Правилах, не звільняє від відповідальності за їх недотримання і порушення. Справжні Правила повинні також трактуватися відповідно до тих розпоряджень і умов, які містяться і на всіх інших сторінках справжнього сайту.

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.