×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися

Історія

1963

Заснована в г. Донецк (Україна)

Введення в експлуатацію Донецького заводу холодильників (пізніше АТ/ПАТ «НОРД») в 1963 році, його проектна потужність на момент запуску складала 71 тис. Одиниць на рік. Продукція, що випускається - однокамерні холодильники «Донбас».

1977

Перетворення заводу холодильників в Донецьке виробниче об'єднання «Електропобутмаш», куди увійшли «Донецький завод холодильників» Маріупольський і Мелітопольський заводи пральних машин» Донецький завод «Штампів і літформ», Красноармійський завод «Електродвигун»

1987

У виробництві освоєно перший холодильник з пінополіуретанової теплоізоляцією

1988

Створено Спеціальне конструкторське бюро (СКБ), яке освоїло надалі розробку всієї техніки NORD, зване в різні роки Донецький інститут холодильної техніки (ДІХТ), Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут побутового машинобудування (УКРНІІБИТМАШ).

1991

Перетворення Донецького виробничого об'єднання «Електропобутмаш» в акціонерне товариство «НОРД» (пізніше ПАТ «НОРД»)

1992

Будівництво заводу з виробництва побутових газових плит в г. Донецк (Україна), початок серійного випуску кухонних плит NORD.

1993

Відкриття заводу з виробництва компресорів для холодильної техніки

1994

Відкриття в Йорданії спільного виробництва побутових холодильників

1996

Початок виробництва кондиціонерів, спочатку побутових, надалі промислових для локомотивів, екскаваторів, кранів і т.п.

1998

Початок виробництва торгової холодильної техніки під брендом «INTER»

2001-2002

Проведення повної реконструкції і модернізації виробництва в г. Донецк, завод оснастили обладнанням і технологіями від провідних світових виробників, що передувало отриманню заводом міжнародного сертифікату якості ISO 9001 в наступних областях: «Проектування, виготовлення, реалізація та сервісне обслуговування холодильників, морозильників, компресорів».

2003

Побудований і введений в експлуатацію завод компресорів. АТ «Норд» спільно з італійською фірмою BONO розробило і запустило в виробництво принципово новий компресор.

Сертифікація системи, якості відповідно до вимог міжнародного стандарту із серії ISO 9000. Створено нове покоління холодильників ТМ NORD, що працюють в класі енергоспоживання - А +, відповідно до міжнародного стандарту EN-153.

2006

Початок виробництва бойлерів

2008

Впровадження системи «Метод виробництва Норд» (на базі всесвітньо відомої методики Toйота - «кайдзен». Головний пріоритет системи - ЯКІСТЬ і бережливе виробництво).

Новий ступінь розвитку, на яку піднявся NORD - виробництво кухонних плит для швейцарського концерну Electrolux під брендом Zanussi на виробничому обладнанні заводу. Італійські аудитори тестували культуру і якість виробництва протягом року, представники Electrolux з Італії неодноразово відвідували виробництво для гарантії можливостей заводу і технологічного відповідності виробництва та контролю якості. У СНД NORD був єдиним виробником плит Zanussi.

Згідно з вимогою концерну Electrolux, впроваджена автоматична комп'ютерна система збору та контролю інформації, яка пов'язана з конвеєром газових плит. У ній можна побачити всю інформацію про плиті: газові та електричні параметри, тиск, витік газу, опір ізоляції, пробої та інше. Інформація зберігається в базі даних протягом 15 років.

2010

Запуск нового виробництва холодильного обладнання в п. Матвєєв Курган (Росія)

2013

50-ти річної ювілей NORD

Випуск першого холодильника з системою No Frost в Україні і запуск серійного виробництва.

Випуск лімітованої серії ретро-холодильників ТМ «Донбас»

2014-2016

Пошук нової високотехнологічної виробничої площадки, в зв'язку з консервацією заводу в м. Донецьк (Україна). Відкриття нової штаб-квартири в м. Краматорськ (Україна). Підписання контракту з провідними світовими виробниками побутової техніки, зокрема з виробництва холодильної техніки - Midea Group (КНР). Перенесення накопиченого досвіду в конструкторських розробках продукції на виробничі потужності LTD "Hefei Hualing Co."

2017

Початок виробництва холодильників NORD і торгівельного обладнання INTER в м. Хефей і м. Гуанчжоу (Китай) згідно конструктивної і технологічної документації ПАО «НОРД». Випуск нового модельного ряду холодильників з системою Total No FROST і високоефективним класом енергоспоживання А++. Розширення асортименту морозильних скринь об'ємом від 60 до 300 л.

2018

Підписання на 15 років «соціального і морального кодексу» за якістю з компанією «MIDEA». Розширення лінійки морозильних скринь INTER. Випуск нових моделей об'ємом 350, 400 і 500 л., збільшення повної гарантії на бренд INTER до 2 років. Розробка нових моделей з покращуваними споживчими властивостями...

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.