×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
50 років створюючи холод

Ювілей, який відзначає в 2013 році завод «NORD», подія особлива: знаменна і важлива. З 50 років існування 26 я був його директором. Велика частина мого життя пов'язана з цим підприємством, його відродженням з криз, його реконструкціями, його підйомом і розвитком, а також падінням виробництва.

Загальними зусиллями — директора і робітника, акціонера і технолога, фінансиста і механіка — ми зуміли зробити NORD одним з кращих, найбільших підприємств в країні. Тому я хочу висловити глибоку вдячність всім, хто додав свою лепту в нашу спільну справу, всім працівникам підприємства, особливо ветеранам - за самовіддану працю, стійкість перед труднощами, віру в перспективне майбутнє.

Ми дійсно можемо гордитися нашим заводом - сучаснішим, високомеханізованим виробництвом, продукція якого постійно модернізується і удосконалюється.

NORD - єдиний вітчизняний виробник, який залишився на українському ринку холодильних приладів і став не лише вітчизняним, а і міжнародним брендом, експорт продукції якого в ближнє і далеке зарубіжжя складає до 80% загальних продажів.

І зупинятися на досягнутому ми не збираємося. Основне правило нашої роботи — постійний розвиток. Розвиток, що випереджає ринок. Вже сьогодні ми працюємо над тим, що завтра вимагатиме ринок і споживач.

Головними стратегічними завданнями ми вважаємо створення нових поколінь домашніх приладів з інноваційним дизайном і постійне впровадження новітніх технологій, що дозволяють досягати високих стандартів якості, економічності і конкурентоспроможності. При цьому ми принципово продовжуємо роботу, направлену на забезпечення доступності нашої побутової техніки для покупця.

Наші цілі амбітні, але ми упевнені в своїх можливостях.

«ЧАС IДЕ. NORD ПРАЦЮЄ» - доведено нашою півстолітньою історією.

Валентин Іванович ЛАНДИК,
Герой України,
почесний президент Групи підприємств «НОРД»

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.