×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Інтернет-магазин Період дії: 11.05.2019 - 19.05.2019

ЗНИЖКА 300 грн. на обрані моделі холодильників!

Акція діє з 11 по 19 травня 2019 р. в інтернеті-магазині www.nord.ua.  В період дії акції покупці мають право отримати знижку 300 грн. на холодильники з верхнім розташуванням морозильної камери – NORD T 275 SNORD T 275 WNORD T 271 SNORD T 271 W при замовленні через сайт www.nord.ua. Розмір знижки буде доступний в «Корзині» після вживання промокода акції - 110519. У випадку, якщо акційний товар одночасно бере участь в іншій акції або рекламній пропозиції, або на нього встановлена окрема знижка в інтернет магазині www.nord.ua, то такі знижки не підсумовуються і покупець повинен вибрати, на умовах якої акції він придбає цей товар.

NORD радий поділитися своїм багатолітнім досвідом і хоче допомогти Вам у використанні техніки. Для отримання детальної інформації про продукцію, умови експлуатації і обслуговування, місця придбання, рекламні акції, що діють, і кредитні програми скористайтеся Центром підтримки споживачів NORD. Зв'язок по безкоштовному номеру Гарячої лінії 0 800 505 204, електронной пошті call@nord.ua, або в розділі підтримка на офіційному сайті NORD.ua

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.