×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 30.11.-0001 - 30.11.-0001

Холодильники NORD піклуються про ваше здоров'я, сімейний бюджет і довкілля

Турбота про здоров'я. NORD подбає, щоб Ваші продукти зберігали максимум корисних властивостей, тому всі холодильні камери оснащені автоматичною системою розморожування «крапельного типу». Вона перешкоджає утворенню інею та льоду на стінках камер. У холодильній камері завжди тримається підвищена вологість і зберігається оптимальний температурний режим, завдяки чому продукти не висихають, залишаються завжди свіжими. А спеціальне покриття внутрішніх камер дозволяє вберегти продукти від дії мікробів і грибків.

Турбота про сімейний бюджет. Холодильники NORD мають низьке енергоспоживання, згідно стандарту EN 153 і відносяться до класу енергоспоживання А +. Адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 187 V до 253 V, а також до жорстких кліматичних умов при температурі від +16 до +38 С.

Турбота про довкілля. Компанія NORD зберігає озоновий шар Землі, використовує тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS. Всі холодильні прилади NORD відповідають вимогам Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, а також вимогам Директиви Європейського Парламенту та Ради Європейської Ради 2002/95/ЄС, згідно з якими максимальні концентрації свинцю, ртуті, шестивалентного хрому, полібромбіфеніла і полібромдіфенілових ефірів не перевищують 0,1%, кадмію - 0,01%. Система управління якістю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008 і сертифікована в системах TIC (ТÜV International Certification, Німеччина), ГОСТ Р (Росія), УкрСЕПРО (Україна).

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.