×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 06.03.2017 - 06.03.2017

NORD переніс виробництво холодильників до Китаю

На протязі вже більше 50-років NORD® випускався на потужностях Донецького заводу холодильників в Україні. За цей період холодильники ТМ NORD зарекомендували себе, як якісні і економічні, доступні і ергономічні, вони до сих пір надійно служать в кожній родині. З часу консервації заводу в 2014 р, в перебігу останніх 2-х років ми проаналізували десятки провідних світових виробничих майданчиків в пошуках найкращого високотехнологічного виробництва холодильників. Намагаючись зберегти і перенести накопичений досвід в конструкторських розробках, а також з огляду на практику більшості європейських і світових торговий марок (Siemens, Whirlpool, Samsung) було прийнято рішення, зупинити свій вибір на китайській виробничому майданчику світового лідера компанії Midea.

Заснована в 1968 році, компанія Midea є сучасною багатопрофільною корпорацією, яка спеціалізується на виробництві побутової техніки. Midea є одним з найбільших виробників і експортерів побутової техніки в Китаї. Сьогодні група Midea налічує 130,000 співробітників, серед яких кваліфіковані інженери, експерти дослідницьких інститутів і лабораторій, фахівці іноземних виробничих компаній. У 2013 році обсяг продажів компанії Midea досяг 18,7 мільярдів доларів США, обсяг експорту склав 7.2 мільярдів доларів США.

Новий асортимент холодильників і морозильників ТМ NORD зможе повністю задовольнити всі запити покупців - оптимальні габарити з різною кількістю відділень, системи заморожування Full No Frost і охолодження крапельного типу, колірні рішення, додаткові корисні опції, до того ж вони дуже економні в енергоспоживанні.

Зустрічайте цієї весни, нові моделі ТМ NORD в магазинах Вашого міста!

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.