×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 24.04.2017 - 24.04.2017

NORD повідомляє про старт продажів нового модельного ряду холодильників на території України

NORD® повідомляє про старт продажів нового модельного ряду холодильників «Cold freshness» на території України. Уже з 24 квітня всі бажаючі можуть придбати новітні моделі холодильників 2017 року на сайті nord.ua, а протягом тижня в магазинах партнерів.

Cold freshness (Холодна свіжість) - це новий етап в історії розвитку NORD®. Бренд NORD радий запропонувати українському ринку дійсно кращі розробки в холодильній техніці. Холодильники не тільки виділяються новим цікавим дизайном, відзначеним різними нагородами на престижних виставках, а й наявністю великої кількості корисних опцій, технологічних рішень, високою якістю збірки. До того ж завдяки новому більш ефективному виробництву вдалося зробити дуже привабливу ціну.

Нова лінійка NORD Cold freshness представлена ​​21 модель об'ємом зберігання від 46 до 350 л, висотою від 49 до 190 см., Білосніжно-білим або сріблястим кольором. Вони створені з урахуванням різноманітності споживчих переваг у виборі системи охолодження - Total No Frost, класичний «крапельний тип», а також комбінований Optimal Frost Free для найкращого зберігання продуктів. У холодильних приладах лінійки здійснюється електронне управління, що дозволяє більш точно підтримувати задану температуру в камерах і підвищувати економічність оптимізуючи процес роботи. Досить просто задати потрібний температурний режим на стильному зовнішньому або внутрішньому LED-дисплеї, при необхідності можна використовувати функцію «Швидкого охолодження» під час вечірки. Ще можна виділити корисні опції холодильників з роздільним керуванням температури камер, контролем вологості в ящику для овочів і фруктів, системою Multi air flow і наявністю диспенсера для води. Холодильники NORD Cold freshness оснащені внутрішнім світлодіодним High LED підсвічуванням, який яскраво висвітлює внутрішній простір камер. Нові моделі стали ще економічніше попередніх на 20%, відносяться до класу енергоспоживання А + (є моделі А ++). Звичайно ж все новинки адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, а також до жорстких кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С.

У березні 2017 року холодильники NORD Cold freshness пройшли всі перевірки за якістю і успішно отримали Декларацію про відповідність технічним регламентам України. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

З 24 квітня NORD® вже пропонує ринку 5 моделей холодильників - NORD B 185 NFD W, NORD B 219 NF W, NORD T 275, NORD M 403, NORD M 65, морозильну камеру NORD F 155 і два морозильних скрині - NORD F 250 і NORD F 300. Ціни на холодильники для споживачів починаються від 2495 грн.

 

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.