×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Новини
Прес-центр

12.07.2017 Корпоративні новини

Холодильник NORD B 219 NF: свіжість продуктів під надійним контролем

Новий двокамерний холодильник NORD B 219 NF захоплює своїм дизайном в стилі модерн. Зовні - прямі форми дверей білого або сріблястого кольору підкреслюються зручною інтегрованої ручкою, всередині - яскраво і економічно висвітлює внутрішній простір світлодіодна LED-підсвітка. У ньому ідеально збалансований обсяг холодильної та морозильної камери. Для зручності вашого використання встановлені прозорі висувні ящики, загартовані скляні полки та регульовані дверні контейнери.

NORD B 219 NF має низку високотехнологічних рішень. Технологія Total NO FROST запобігає утворенню інею усередині холодильної та морозильної камер. Забезпечує високу швидкість охолодження і заморожування продуктів, відновлення температурного режиму в охолоджуваному обсязі після відкривання дверей або завантаження великої кількості теплих продуктів. У холодильнику також застосована у багатьох напрямах система охолодження Multi-air flow. Вона забезпечує циркуляцію холодного повітря по всіх відділеннях, оптимальне збереження свіжості продуктів.

За точним підтриманням заданої температури відповідає електронне управління, яке оптимізує процес роботи холодильника і підвищує економічність.

LED-дисплей, розміщений в холодильній камері виводить індикацію поточної температури, дозволяє задати різні температурні режими. Наприклад, включити функцію «Швидкого охолодження» продуктів під час вечірки.

Щоб Ваші продукти зберігали своє природне і цілісне полягання в моделі NORD B 219 NF застосовується технологія інтелектуального контролю вологості. Встановлений датчик вологості забезпечує точність контролю. Завдяки чому відносна вологість на 95% вища, ніж в звичайного холодильника.

Холодильники NORD Cold freshness відносяться до класу енергоспоживання А+, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

Отримайте смарт-помічника на вашу кухню - вибирайте холодильник NORD B 219 NF!

Всі новини

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.