×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 12.07.2017 - 12.07.2017

Холодильник NORD B 219 NF: свіжість продуктів під надійним контролем

Новий двокамерний холодильник NORD B 219 NF захоплює своїм дизайном в стилі модерн. Зовні - прямі форми дверей білого або сріблястого кольору підкреслюються зручною інтегрованої ручкою, всередині - яскраво і економічно висвітлює внутрішній простір світлодіодна LED-підсвітка. У ньому ідеально збалансований обсяг холодильної та морозильної камери. Для зручності вашого використання встановлені прозорі висувні ящики, загартовані скляні полки та регульовані дверні контейнери.

NORD B 219 NF має низку високотехнологічних рішень. Технологія Total NO FROST запобігає утворенню інею усередині холодильної та морозильної камер. Забезпечує високу швидкість охолодження і заморожування продуктів, відновлення температурного режиму в охолоджуваному обсязі після відкривання дверей або завантаження великої кількості теплих продуктів. У холодильнику також застосована у багатьох напрямах система охолодження Multi-air flow. Вона забезпечує циркуляцію холодного повітря по всіх відділеннях, оптимальне збереження свіжості продуктів.

За точним підтриманням заданої температури відповідає електронне управління, яке оптимізує процес роботи холодильника і підвищує економічність.

LED-дисплей, розміщений в холодильній камері виводить індикацію поточної температури, дозволяє задати різні температурні режими. Наприклад, включити функцію «Швидкого охолодження» продуктів під час вечірки.

Щоб Ваші продукти зберігали своє природне і цілісне полягання в моделі NORD B 219 NF застосовується технологія інтелектуального контролю вологості. Встановлений датчик вологості забезпечує точність контролю. Завдяки чому відносна вологість на 95% вища, ніж в звичайного холодильника.

Холодильники NORD Cold freshness відносяться до класу енергоспоживання А+, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

Отримайте смарт-помічника на вашу кухню - вибирайте холодильник NORD B 219 NF!

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.