×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 01.08.2017 - 01.08.2017

NORD F 155 – Відчуйте легкість заморожування!

Побалуйте свою сім'ю корисними і живильними продуктами впродовж всього року використовуючи містку морозильну камеру NORD F 155 з 5 відділеннями. Об'єм морозильника – 170 літрів – ви можете заморозити натуральні продукти надовго для великої сім'ї. Нова об'ємна модель NORD впишеться в будь-який сучасний інтер'єр – його зовнішній дизайн оригінальний і лаконічний, підкреслений інтегрованою ручкою. У верхній і нижній частинах морозильної камери встановлені 2 великих відділи з відкидними дверцятами. Вони згодяться в процесі заморожування, прискорюючи процес подачі холоду безпосередньо на продукти, ще і до того ж дуже легкі в експлуатації при відкритті. Висувні корзини оснащені зручними бічними захопленнями для переміщення, а для легкості вилучення встановлені бічні напрямні. Для тривалого зберігання можна скористатися режимом глибокого заморожування. Під час використання цього режиму температура в морозильнику знижується на 6 градусів і кристали льоду в клітках заморожуваного продукту не встигають сформуватися. До того ж не підвищується температура вже заморожених продуктів, зберігається їх оптимальний стан, смак і колір.

Морозильні камери та холодильники NORD Cold freshness відносяться до класу енергоспоживання А+, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. У виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

Відчуйте легкість заморожування - вибирайте морозильну камеру NORD F 155!

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.