×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 02.11.2017 - 02.11.2017

NORD повідомляє про старт продажів нового модельного ряду морозильних скринь INTER

Бренд «INTER» представляє українському ринку 6 нових моделей морозильних скринь: L 60L 100, L 150L 200L 250 и L 300.

Зовнішнє виконання скринь виконано в білому кольорі. На передній частині корпусу встановлена панель управління з механічним регулятором на 6 температурних режимів і світлові індикатори (Power, Run, Alarm). Зверху - глухі металеві двері, мають зручний регульований кут відкривання від 45 до 75%. Залежно від моделі, на двері встановлена ​​накладна або інтегрована ручка, вбудований замок - на всіх. Для зручності переміщення по підлозі скрині можуть бути оснащені додатковими роликами.

Морозильне відділення виконано в традиційному сріблястому кольорі. Корисний об'єм від 60 до 300 л. Може бути додатково оснащений 1 або 2 металевими кошиками.

У конструкції морозильних скринь INTER застосовані нові інноваційні рішення «SPEED-Freezing», що дозволило значно підвищити ефективність охолодження, корисну площу для зберігання, а також зменшити споживання електроенергії.

Морозильні ларі INTER відносяться до класу енергоспоживання А +, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

INTER застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено стабільною роботою протягом 20 років, розширенням географії продажів на територію Європи і Азії, різними дипломами, нагородами та призами з виставок. Продукція INTER отримала сертифікати якості ЄС ISO 9001: 2008, міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, а також сертифікати відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС).

Продукція бренду «INTER» має гарантію 2 роки.

Придбати нові моделі морозильних скринь INTER и NORD можна на сайті nord.ua і в магазинах партнерів. Ціни стартують від 3999 грн.

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.