×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Технична підтримка Період дії: 12.12.2017 - 31.01.2018

Догляд за холодильником

У кожному холодильному приладі, незалежно від системи розморожування рекомендується щомісяця проводити внутрішнє вологе очищення. Таке прибирання допоможе вам позбутися від неприємних запахів, які неминуче з'являються в будь-яких холодильниках. Холодильний прилад миється розчином харчової соди, або миючим засобом, в складі якого немає абразивних речовин. Небажано використовувати ароматизатори, запах яких може позначитися на смакових якостях використовуваних продуктів.
Прибирання холодильного апарату завжди повинна проводитися не тільки зсередини, але і зовні, а також регулярно проводите очищення задньої стінки від пилу. Не забудьте попередньо відключити холодильник від електроживлення. І робіть все гранично обережно, щоб не пошкодити робочі елементи.
У сучасних холодильниках передбачено автоматичне видалення снігового покриву з задньої стінки холодильної камери. Кожен раз в період зупинки компресора задня стінка покривається краплями води, яка стікає в отвір в отвір на відформованої зливі на задній стінці камери і по водовідведенню потрапляє в посудину талої води, розташованиу на корпусі компресора, де вона випаровується. Таке функціонування холодильної камери є обов'язковим і служить доказом нормального функціонування холодильника.

NORD радий поділитися своїм багатолітнім досвідом і хоче допомогти Вам у використанні техніки. Для отримання детальної інформації про продукцію, умови експлуатації і обслуговування, місця придбання, рекламні акції, що діють, і кредитні програми скористайтеся Центром підтримки споживачів NORD. Зв'язок по безкоштовному номеру Гарячої лінії 0 800 505 204, електронной пошті call@nord.ua, або в розділі підтримка на офіційному сайті NORD.ua

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.