×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Новини
Прес-центр

12.12.2017 Технична підтримка

Догляд за холодильником

У кожному холодильному приладі, незалежно від системи розморожування рекомендується щомісяця проводити внутрішнє вологе очищення. Таке прибирання допоможе вам позбутися від неприємних запахів, які неминуче з'являються в будь-яких холодильниках. Холодильний прилад миється розчином харчової соди, або миючим засобом, в складі якого немає абразивних речовин. Небажано використовувати ароматизатори, запах яких може позначитися на смакових якостях використовуваних продуктів.
Прибирання холодильного апарату завжди повинна проводитися не тільки зсередини, але і зовні, а також регулярно проводите очищення задньої стінки від пилу. Не забудьте попередньо відключити холодильник від електроживлення. І робіть все гранично обережно, щоб не пошкодити робочі елементи.
У сучасних холодильниках передбачено автоматичне видалення снігового покриву з задньої стінки холодильної камери. Кожен раз в період зупинки компресора задня стінка покривається краплями води, яка стікає в отвір в отвір на відформованої зливі на задній стінці камери і по водовідведенню потрапляє в посудину талої води, розташованиу на корпусі компресора, де вона випаровується. Таке функціонування холодильної камери є обов'язковим і служить доказом нормального функціонування холодильника.

NORD радий поділитися своїм багатолітнім досвідом і хоче допомогти Вам у використанні техніки. Для отримання детальної інформації про продукцію, умови експлуатації і обслуговування, місця придбання, рекламні акції, що діють, і кредитні програми скористайтеся Центром підтримки споживачів NORD. Зв'язок по безкоштовному номеру Гарячої лінії 0 800 505 204, електронной пошті call@nord.ua, або в розділі підтримка на офіційному сайті NORD.ua

Всі новини