×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
ВКонтакте Facebook Зареєструватися
Новини
Прес-центр

07.11.2017 Корпоративні новини

Осінні новинки - холодильники NORD B 188 (W/S) і B 239 (W/S)

NORD повідомляє про старт продажів холодильників NORD B 188 (W/S) і B 239 (W/S). Зовні холодильники виконані в строгих прямих формах дизайнерської лінії NORD Cold freshness. Ручки на дверях вбудовані і ергономічні. Виконання в білому або сріблястому кольорі.

Двокамерний холодильник NORD B 188 (W) має не тільки, привабливий зовнішній вигляд, але і високі енергетичні характеристики. Це великий місткий холодильник об'ємом 280 л. і заввишки 188 см, підходить для сім'ї з 3-4 осіб. У холодильній камері встановлена ​​надійна статична система охолодження, яка не потребує розморожування. Вона сприяє максимальному збереженню вологості продуктів, їх природного стану і смаку. Для зручності використання встановлені полиці із загартованого скла, регульовані дверні контейнери, глибокий тримач для пляшок і BIG BOX ящик для овочів і фруктів. Внутрішнє освітлення – яскраве світлодіодне led-підсвічування. У морозильній камері встановлені 2 висувні корзини і 1 відділення з дверцями для швидкого заморожування. NORD B 188 (W) відноситься до високоефективного класу енергоспоживання А++. Споживає на 20% менше електроенергії порівняно з А+. Допоможе заощадити родинний бюджет, зберегти природу. Ціна на білий холодильник NORD B 188 (W) складає 7599 грн., на сріблястий NORD B 188 (S) - 7899 грн.

Друга новинка двокамерний холодильник NORD B 239 (W) має менші розміри по висоті і об'єму - 180 см і 267 л відповідно. Система охолоджування - статична. У холодильній камері встановлені 4 скляних полиці, вони надійно захищають від пролитої рідини, витримують велике навантаження до 20 кг, дверні полиці з глибоким тримачем для пляшок, місткий ящик для овочів, High-LED - підсвічування. У морозильній камері встановлено 3 висувні корзини. Їх зручно використовувати для сортування продуктів. Вони мають спеціальні вентиляційні отвори для надходження холодного повітря, що сприяє більш швидкому заморожуванню продуктів. При вилученні з холодильника легко ковзають по напрямних. Холодильник підходить для сім'ї з 2-3 осіб. Ціна на білий холодильник NORD B 239 (W) складає 6899 грн., на сріблястий NORD B 239 (S) - 7099 грн.

Холодильники NORD Cold freshness відносяться до класу енергоспоживання А+ та А++, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

Дізнатися більше, а також придбати нові моделі холодильників NORD можна на офіційному сайті nord.ua і в магазинах партнерів.

Всі новини

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.