×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Технична підтримка Період дії: 10.07.2017 - 10.07.2017

Як транспортувати холодильник

Холодильний прилад NORD рекомендується перевозити у вертикальному положенні. Якщо нахилити холодильник на кут більше 40 градусів, то масло з мотора компресора може перелити в нагнетательную область контуру. І коли ви включите холодильник в мережу, масло буде захоплено за собою холодоагентом в систему циркуляції, що призведе до засмічення капіляра. Щоб відновити холодильник, потрібно досить складний ремонт, який передбачає промивання циркулярного контуру холодоагенту. У зв'язку з цим не рекомендується нахиляти холодильник більше, ніж на 40 градусів.

Але іноді висота приладу не дозволяє транспортувати його вертикально, і перевізники змушені укладати холодильник на бік. У такому випадку, якщо прилад перевозився в горизонтальному положенні, перед його включенням обов'язково потрібно дати холодильника відстоятися в вертикальному положенні від 8 до 16 годин (за цей час масло має повернутися на місце).

 

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.