×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Технична підтримка Період дії: 17.07.2017 - 17.07.2017

Коли можна включати холодильник після перевезення?

При прийманні холодильника NORD від перевізника перевірте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень, комплектацію, наявність документів на холодильному приладі.
Зразу включати холодильник в мережу і перевірити його роботу не можна, необхідно дати дану систему, щоб холодильник і масло правильно розподілялися в системі приладу після неминучого трясу при транспортуванні. Навіть кратковременне включення холодильника безпосередньо після транспортування в деяких випадках може привести до серйозного пошкодження мотора компрессора.
• Якщо перевезення здійснювалося в вертикальному положенні і на вулиці тепло, необхідно витримати холодильний прилад перед включенням від двох до чотирьох годин;
• У холодну погоду холодильник перед включенням в електромереж необхідно витримати при кімнатній температурі не менше 8 годин після вертикальної транспортування. За цей час він нагрівається до кімнатної температури, а весь конденсат випарується.
• Якщо прилад перевозиться в горизонтальному положенні, обов'язково дайте йому відстояти від 8 до 16 годин.
Виконати висновок про те, як працює куплений холодильник, можна через через день-два його успішної роботи, коли ви переконаєтеся, що прилад включений і вимикається, а в камерах встановлена ​​необхідна температура. Прилад входить в нормальну роботу протягом не менше суток.

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.