×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Технична підтримка Період дії: 27.07.2017 - 27.07.2017

Як правильно встановити холодильник

Встановлювати холодильний прилад слід в сухих, провітрюваних приміщеннях, з температурою навколишнього повітря, відповідної вказаним в характеристиках приладу кліматичному класу. Холодильники укомплектовуються компресорами такої потужності, якої вистачить для підтримки різниці температури зовні і всередині холодильних камер в строго обмеженому діапазоні. При експлуатації холодильника в холодному, неопалюваному приміщенні, або при дуже високій температурі навколишнього повітря холодильний прилад швидко вийде з ладу і в таких випадках може бути відмовлено в гарантійному ремонті.

Холодильний прилад слід встановлювати далеко від джерел тепла, в місці, недоступному для прямих сонячних променів. Якщо на вашій кухні встановлені підлоги з підігрівом, то холодильник не повинен бути встановлений на активних опалювальних елементах, що слід врахувати при установці холодильника або при облаштуванні підлог.

Холодильник не повинен стояти в сирому приміщенні з вологістю вище 70 відсотків. Якщо стіни, підлогу і стелю покриті вологою, то це є вірною ознакою підвищеної вологості.

Між виступаючими частинами холодильника і стіною приміщення або меблями повинно бути не менше 2 см, вільного простору для циркуляції повітря.

Холодильний прилад встановлюється у вертикальному положенні з легким нахилом назад, відпущені двері правильно встановленого холодильника повинні закриватися під дією власної ваги, це покращує щільність прилягання дверей до шафи.

Зустрітися з новими моделями холодильників NORD!

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.