×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Технична підтримка Період дії: 29.08.2017 - 29.08.2017

Підключення холодильного приладу до електромережі

Перед включенням холодильного приладу перевірте справність розетки, вилку і шнур живлення на відсутність порушень ізоляції.

Холодильник підключається строго до окремої розетки. Тип вилки повинен збігатися з типом розетки. Використання різного роду перехідників і подовжувачів не допускається. Клієнт втрачає право на гарантійне обслуговування холодильника, якщо останній був некоректно підключений до електромережі. Дані вимоги обумовлені в першу чергу необхідністю забезпечення протипожежної безпеки та запобігання небезпеки ураження електричним струмом. Якщо мережевий шнур короткий і не дістає до розетки, то необхідно замінити шнур живлення на більш довгий, а не використовувати подовжувач. Цю роботу повинен виконувати кваліфікований майстер

Включення в мережу холодильного приладу проводиться виделкою мережевого шнура, ручка датчика-реле температури при цьому повинна бути в положенні «вимкнено». Потім включення в роботу холодильника здійснюється поворотом ручки датчика-реле температури за годинниковою стрілкою.

Повторне включення холодильника після відключення від мережі допускається не раніше ніж через 3-4 хвилини. Обумовлено це тим, що, коли компресор працює, холодоагент знаходиться в конденсаторі агрегату під високим тиском. Відключення компресора тягне за собою зміну рівня тиску в різних частинах холодильної системи, так як воно не може вирівнятися моментально. Певний час на виході компресора може зберігатися відносно високий тиск, яке, крім усього іншого, впливає і на поршень. Електродвигун не розрахований на запуск в таких умовах, і його пускового моменту часто не вистачає для того, щоб штовхнути поршень при такому тиску. Тому подача живлення на двигун відразу після його зупинки може призвести до блокування поршня компресора, що може привести до поломки.

При виявленні ознак погіршення ізоляції електрообладнання (пощипування при торканні до металевих частин) негайно вимкніть прилад від електромережі і викличте механіка обслуговуючої організації для виявлення і усунення несправності.

Познайомтеся з новими моделями холодильників NORD!

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.