×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 21.12.2017 - 22.02.2018

Холодильник NORD B 180 NF: якісне заморожування без льоду!

NORD повідомляє про старт продажів двокамерного холодильника  NORD B 180 NF. Новинка виконана в популярному співвідношенні пропорцій верхньої холодильного та нижнього морозильного відділень - 4/3. Оптимальний баланс для тих, хто планує щодня використовувати холодильну камеру, а також цінує якісну заморозку продуктів.

У порівнянні з попередньою моделлю NORD B 219 NF, холодильник NORD B 180 NF отримав на 30% більший обсяг холодильної камери, чотири скляні полиці з можливістю регулювання висоти між ними, три полички на дверях поглиблені для великих пляшок і BIG BOX ящик для овочів. Внутрішнє освітлення - яскраве світлодіодне High-LED підсвічування. У морозильній камері встановлено три висувні пластикові кошики. Вони мають спеціальні вентиляційні отвори для надходження холодного повітря, що сприяє більш швидкому заморожуванні продуктів. При вилученні з холодильника легко ковзають по напрямних.

Габаритні розміри: висота/ширина/глибина - 180/54,5/62,5 см відповідно. Виконання в білому або сріблястому кольорі.

Застосовувана технологія Total NO FROST запобігає утворенню інію усередині холодильної і морозильних камер, забезпечує високу швидкість охолодження і заморожування продуктів, а у система охолодження Multi-air flow рівномірну циркуляцію холодного повітря по всіх відділеннях.

За точним підтриманням заданої температури відповідає електронне управління, яке оптимізує процес роботи холодильника і підвищує економічність. Внутрішній LED-дисплей виводить індикацію поточної температури, дозволяє задати різні температурні режими. Наприклад, включити функцію «Швидкого охолодження» продуктів під час вечірки, коли потрібно максимально швидко охолодити закуски або напої.

Щоб Ваші продукти зберігали свій природний і цілісний стан в моделі NORD B 180 NF застосовується технологія інтелектуального контролю вологості. Встановлений датчик вологості забезпечує точність контролю. Завдяки чому відносна вологість на 95% вище, ніж у звичайного холодильника.

Ціна на білий холодильник NORD B 180 NF (W) становить 8499 грн., на сріблястий NORD B 180 NF (S) - 8799 грн.

Холодильники NORD Cold freshness відносяться до класу енергоспоживання А+ та А++, адаптовані для роботи в умовах експлуатації з нестабільною напругою в мережі від 198 V до 264 V, жорстким кліматичних умов при температурі від +10 до +43 С, володіють низьким рівнем шуму. При їх виробництві використані тільки екологічно чисті матеріали з відсутністю шкідливих речовин, згідно директивам REACH і RoHS.

NORD застосовує найвищі стандарти якості, що підтверджено сертифікатами якості ЄС ISO 9001: 2008, сертифікатами відповідності TSU (вимоги безпеки директив ЄС), міжнародної системи сертифікації TÜV Thüringen і Rheinland, різними дипломами, нагородами та призами.

Дізнатися більше, а також придбати нові моделі холодильників NORD можна на офіційному сайті nord.ua і в магазинах партнерів.

​NORD радий поділитися своїм багатолітнім досвідом і хоче допомогти Вам у використанні техніки. Для здобуття інформації про продукцію, умовам експлуатації і обслуговування, місць придбання скористайтеся Центром підтримки споживачів NORD. Зв'язок по безкоштовному номеру Гарячої лінії 0 800 505 204, електронной пошті call@nord.ua, або в розділі підтримка на офіційному сайті NORD.ua.

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.