×
Вхід в особистий кабінет
забули пароль?
Увійти як користувач
Facebook Зареєструватися
Новини
Корпоративні новини Період дії: 30.11.-0001 - 30.11.-0001

Дякуємо колективу: NORD ВИКОНУЄ СВОЇ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПЕРЕД ПАРТНЕРАМИ

 

Вже півроку, як співробітники «Норду» працюють у складних, а часом - психологічно важких умовах. Найпростіше в такому положенні - обрати шлях багатьох організацій донецького регіону: зупинити виробництво, відправити колектив у неоплачувані відпустки і залишити людей без засобів до існування ... Але подібні методи не прийнятні для ПАТ «Норд» - надійного ділового партнера і соціально-відповідального роботодавця.

У багатьох професіоналів в країні і за кордоном викликає щире здивування, і навіть недовіру той факт, що в сформованій ситуації можливо робота великого підприємства складного побутового машинобудування. Що можна підтримувати на належному рівні весь науковий потенціал і ресурсномісткий комплекс, повноцінно виробляти якісну техніку. Всупереч всім труднощам, які зараз спостерігаються в регіоні, NORD працює і виконує свої зобов'язання за всіма укладеними з діловими партнерами контрактами.

Все це стало можливим завдяки трудовому героїзму колективу, мобілізації всіх інтелектуальних, фізичних, психічних і творчих резервів людей. Окремо варто сказати про працівників цехів основного виробництва, яким вдалося не тільки виконати показники бюджету на 2014 рік за 7 місяців, а й зберегти високу якість продукції.

Водії та співробітники служби охорони «Норду» в зазначені терміни здійснюють доставку матеріалів і комплектуючих з усіх населених пунктів, що навіть знаходяться в зоні проведення АТО.

Службі постачання компанії вдалося переконати постійних партнерів, що із заводом з Донецька можна вести ділові відносини навіть у сьогоднішній важкий час. Сумніви в надійності підприємства з Донбасу розвіяні, матеріали для якісних товарів NORD поставляються своєчасно. Величезну подяку потрібно висловити логістам, які, незважаючи на величезні труднощі, організовують доставку продукції до споживача в термін: долаються проблеми з надання автотранспорту та залізничного рухомого складу, транспортування вантажів по магістралях в зоні АТО і благополучного перетинанню державного кордону.

Інженерні служби оперативно зреагували на аварійні відключення населених пунктів регіону від мережі водопостачання та скоординували свої дії, приклавши кмітливість і максимум зусиль, щоб виробничий процес залишався в колишньому ритмі. Адже збій роботи такого підприємства, як «Норд», це розрив довгострокових контрактів, позбавлення роботи кількох тисяч громадян та інші соціальні потрясіння не лише для міста, регіону, а й країни. Адже якщо порушити або зупинити виробничий пульс, відновити діяльність підприємства буде дуже складно або практично неможливо.

Все робиться для того, щоб діяльність підрозділів залишалося злагодженою, виробничий процес тривав, а продукція випускалася стабільною за якістю та надійністю, реалізовувалася покупцям і трудящі отримували гідну заробітну платню.

Працівники «Норду», знехтувавши щоденні небезпеки, залишаються з рідними в місті і продовжують виконувати свої, необхідні підприємству, обов'язки. На даний момент, з метою мінімізації можливої ​​небезпеки для людей, «Нордом» розробляється програма часового переміщення співробітників і членів їх сімей в разі гострої необхідності на бази відпочинку та інші соціальні об'єкти підприємства, що знаходяться за межею Донецька.

Керівництво підприємства розуміє, що у значної більшості наших співробітників немає інших засобів до існування, крім заробітної плати на нашому підприємстві. Тому ми морально відповідальні за цих людей, зобов'язані зробити все залежне від нас, щоб виробництво продовжувало працювати, контракти з партнерами дотримувалися, а люди, віддані компанії, відчували себе в безпеці і були впевнені у своєму майбутньому.  

 

NORD ВИКОНУЄ СВОЇ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПЕРЕД ПАРТНЕРАМИ

Спасибі за це колективу!

Почесний президент ПАТ «Норд                                              Валентин Ландик

Цей сайт використовує кукі щоб пропонувати Вам більш чуйне та персоналізоване обслуговування.
Використовуючи даний сайт Ви дозволяєте нам використовувати cookies. Якщо Вам потрібно більше інформації відвідайте Політика конфіденційності.